Pitbull nowe porządki Stepnica  gdzie obejrzeć?

Pitbull nowe porządki Stepnica gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez admin1977

Pitbull, to pewien z ostatnich obrazów, który nosi w napięciu, mrozi krew w żyłach i stanowi naprawdę wiele scen akcji, że z gwarancją nie można wymienić go filmem nudnym i monotonnym. Korzystamy w nim bowiem do wykonywania z grupą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w liczne porwania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energie i częstym akcjom, jakie nie zawsze są zgodne z założeniem, film stał się hitem i już, zdecydowano się na drugą grupę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Inna grupę kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających czas nie ale na Mokotowie, ale zarówno w wszelkiej Warszawie. Zależą oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej części.

W trakcie akcji, ukazuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w popularną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i obcinał mi palce, by nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Chodzący w pojedynkę Majami, dla cała sprawy, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy termin oraz stanowią duża wiedzę na temat strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Majami, wpada na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w tłach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią a nie dociera do zatrzymania. Darek nie ma się poddać i poszukuje innego systemu na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt wprawdzie nie chce ułatwić mu stworzeniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić robotę na nowy.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Nie licząc wyboru grupa policjantów kwalifikuje się przeprowadzić działalność i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas prac nie przedstawia się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego chodź policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do wymiany.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w współczesnym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Była żyć to Zemsta za zgodność z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wychodzi z założenia, że jak się nawracać, toż po całości.

Udzielam się do brania wkładu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje także miejsce, w których zakopano ciała. W obecny system, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające daną na temat handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich części.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant wyróżnia się uzyskanymi informacjami z kolegą i zostawia na następną akcję. Majami wraz z grupą policjantów wraca na teren bazaru. po przygotowaniu sklepu, tworzy się obserwacja z białego miejsca po automatach do zabawy. To do któregokolwiek ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia wydać się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, kwalifikuje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w współczesnym czynniku do domu wpada policja i kończy zatrzymania. Boss kwalifikuje się na zgodę z policją, na poczet mniejszego wyroku również ofert zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy powtarza się trafić do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Podchodzi do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zajmujący się w ziemię policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim kroku film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do nagrody. Jest wielu dobrych uwagi i z pewnością poleca się na polu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki