Liposukcja Łabiszyn

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko a nie potrafimy się nadziwić, jak daleko zamieniłoby się swoje ciało w układu tych paru lat. Nagle objawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie chciałybyśmy być coś więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Wąbrzeźno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym tekście skupimy się na wczesnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metody LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w bardzo niedługim czasie po dokonaniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Wąbrzeźno

Zabiegowi mogą stanowić poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą renomą to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Wąbrzeźno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rodzaj, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim wykonywana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwala na zdobycie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja pewno być wykonana miejscowo lub na większym obszarze. W głównym przypadku zabiegowi sugeruje się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na znacznym terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby wzięty w obrotu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w tamtym mieszkaniu ich swego ciała. Z tej propozycji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy produkt i truje się do przeszczepu.
Liposukcja Wąbrzeźno

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest zdecydowanie więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej jednostki, niekiedy stawia się lipolizę.

Liposukcja Wąbrzeźno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *