Liposukcja Łabiszyn

Liposukcja Łabiszyn

29 kwietnia, 2020 0 przez admin1977

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko a nie potrafimy się nadziwić, jak daleko zamieniłoby się swoje ciało w układu tych paru lat. Nagle objawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie chciałybyśmy być coś więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Wąbrzeźno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym tekście skupimy się na wczesnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metody LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w bardzo niedługim czasie po dokonaniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Wąbrzeźno

Zabiegowi mogą stanowić poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą renomą to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Wąbrzeźno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rodzaj, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim wykonywana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwala na zdobycie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja pewno być wykonana miejscowo lub na większym obszarze. W głównym przypadku zabiegowi sugeruje się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na znacznym terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby wzięty w obrotu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w tamtym mieszkaniu ich swego ciała. Z tej propozycji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy produkt i truje się do przeszczepu.
Liposukcja Wąbrzeźno

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest zdecydowanie więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej jednostki, niekiedy stawia się lipolizę.

Liposukcja Wąbrzeźno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu