Finbo Mirosławiec

5 marca, 2019 0 przez admin1977

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który metoda pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację gospodarczą? Przeczytaj produkt i dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają swoich klientów.

Finbo Dobrzany

Rynek pożyczek pozabankowych wciąż się rozwija. Natomiast nie chodzi tu właśnie o cena umów i skalę działalności. Spółki z dziedziny dokonują coraz dużo szczegółowych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo

pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właściciele i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz zgodę na udostępnienie firmie wielu ciekawszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli powtarza Ciż się, że sprawdzenia sprowadzają się tylko do ostatnich rejestrów – stanowisz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej wymieniają się autorskimi podstawami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – jest spora możliwość, że pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować jej czas.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w spółce Finbo Dobrzany , wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich możliwości do 34 zewnętrznych podmiotów (w tymże do bezpośredniej konkurencji firmy). Finbo Dobrzany otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w niniejszych podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś a czy spłaciłeś ją na czas. Firmy podnoszą argument, iż jest zatem potrzebne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na cudze dane). Jednak przekonanie takich informacji daje i duże pole do prac analitycznej.
Nowe systemy weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni mają nadzieja podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości stanowi w ostatnim wypadku przelew weryfikacyjny. Dzięki temu nazwy pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane personalne został zarejestrowany rachunek bankowy. Chociaż to podejście jest także nasze decyzje. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje niewiele czasu – i to użytkownik potrafi się rozmyślić.

Dlatego opracowano innowacyjne systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z zastosowaniem tych aplikacji nie musisz pracować przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Stosując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie dane powiązane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć nie bierzesz pieniądze, kto jest Twoim właścicielem i ile wydajesz na miesięczne utrzymanie. To niezwykle istotne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, a także będzie mógł dokładniej profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Dobrzany